Este Lorien | Eskişehir İpek Kirpik | En İyi Fiyat

Eskişehir ipek kirpik hizmeti dendiğinde zihinlerde oluşan ilk güzellik salonlarından birisi de Este Lorien Güzellik Stüdyosu'dur. 

2019 yılı itibariyle Eskişehir lokasyonunda hizmete açılan Este Lorien Güzellik Stüdyosu güzellik merkezi hizmetleri kapsamında;

  • İpek kirpik
  • Kirpik liftingi
  • Cilt bakımı
  • Epilasyon
  • Protez tırnak
  • Microblading

gibi pek çok işlemi danışanlarına sunmaya aralıksız olarak devam etmektedir.

Eskişehir ilinde kadınlara yönelik güzellik ve kişisel bakım hizmetleri sunan Este Lorien Güzellik Stüdyosu'nu kısaca tanımamızın ardından şimdi de en beğenilen hizmetlerinden biri olan Eskişehir ipek kirpik hizmetlerine detaylı olarak değinelim. Ancak öncesinde ipek kirpik nedir, nasıl yapılır konularına göz atmakta fayda var.

İpek Kirpik Nedir ve Nasıl Yapılır? 

Eskişehir ipek kirpik işlemlerine geçmeden evvel ipek kirpik uygulamasını kısaca tanıyalım. İpek kirpik işlemi; kişinin kendi kirpiklerine ek olarak uygulanan yapay kirpiklerin takılması ile hacimli ve doğala yakın görünümlü kirpiklerin elde edilmesi amacıyla yapılan işlemler bütünü olarak ifade edilebilir.

Eskişehir ipek kirpik

İşlem süresi genellikle yaklaşık 1 ile 2 saat arasında sürmektedir.  İşlemin kalıcılık süresi ise ortalama olarak 3-4 hafta olarak ifade edilebilir. Ancak bu süre kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu konuyu detaylıca aktarmak gerekirse;

  • Kişinin kendi kirpik yapısı (uzun, kısa, hacimli, sık, seyrek, cılız vb.)
  • İpek kirpik işleminde kullanılan ek kirpiklerin ve ürünlerin (yapıştırıcı materyaller vb.) kalitesi
  • İpek kirpik işlemini uyguayan kişinin mesleki deneyimi ve becerisi
  • İşlem uygulanan kişinin (bizzat danışanın) işlem sonrasında kirpiklerine yeterli ve doğru bakımı uygulayıp uygulamaması

gibi çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bu sebeple Eskişehir ipek kirpik işlemi yaptırmadan önce, uygulamayı yapacak olan kişiden / güzellik salonundan bir ön görüşme randevusu alınarak kirpiklerin mevcut yapısı ve durumu incelenmeli ve işlem detayları hakkında etraflıca bilgi alınması önerilmektedir.

Eskişehir İpek Kirpik Uygulamalarında Öncü Firma

İşlem detaylarından bahsedilmesinin ardından gelelim Eskişehir ipek kirpik yapan yerler ve ipek kirpik fiyat bilgisi konularına. 

 

Eskişehir ipek kirpik fiyat

 

 

Eskişehir en iyi ipek kirpik hizmetlerini hanımlara sunma hedefi ile faaliyetlerini sürdüren Este Lorien Güzellik Stüdyosu, gerek kullandığı ürün ve materyallerin kalitesi, gerekse deneyimli estetisyenleri eşliğinde hijyenik bir ortamda sunduğu hizmet kalitesiyle büyük beğeni almaya devam etmektedir.

Eskişehir ipek kirpik yapan yerler, fiyat, tavsiye ve en iyi ipek kirpik hizmeti hakkında https://www.estelorien.com.tr/ipek-kirpik-uygulamasi/ sayfasından Este Lorien Güzellik Stüdyosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Este Lorien, yüksek standartlarda sunduğu hizmet kalitesi ile eşsiz bir deneyim yaşatmak için Eskişehirli hanımları misafir etmeye devam ediyor.